Tvorba webových stránok a eShopovZaložiť webovú stránku alebo eShop
aktualizované: 01.04.2010 12:48:56 

KK - Chorvátsky Grob

Preteky

Z KK Chorvátsky Grob postupujú na MS WUSV a FCI 2009 Július Benovič a Cak Ben-ju , Peter Vačok a Hoky Va-Pe a Viliam Koberčík so psom Black Bandit Amarcord.

Gratulujeme taktiež Júliusovi Benovičovi za získanie titulu MSR pre rok 2009 !

 


3.kolo kvalifikačných pretekov o postup na MS FCI a WUSV, MSR Súchno a MSR Mládeže 2009


14.17.6.2009

Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
 Július Benovič   Cak Ben-Ju  NO  94   98   98   290   1 
 JUDr. Peter Vačok   Hoky Va-Pe  NO  92   96   95   283   2 
 Jozef Mravík   Ozzy Barnero  NO  88   92   94   274   3 
 Viliam Koberčík   Blek Bandit Amarcord  NO  91   95   86   272   4 
 Pavol Šlahor   Defect Sweet Home  Mal.  85   94   92   271   5 
 Adriana Nagyová   Zero Betkin Dvor  NO  74   100   96   270   6 
 Jozef Nemec   Eggo Demin dvor  NO  87   90   93   270   7 
 Jiří Štepar   Bart z Cagova háje  NO  82   93   93   268   8 
 Katarína Pružinská   Cedra Malý Lumpík  NO  86   90   90   266   9 
 Mgr. Igor Lengvarský   Rall Lasmon  NO  91   94   81   266   10 
 Marta Majtasová   Baron Black Chabet  NO  90   86   89   265   11 
 Ladislav Stein   Roger Barnero  NO  86   95   83   264   12 
 František Matejek   Ira Black Gong  Dob.  79   97   84   260   13 
 Elizabeth Kevelyová   Canto Amarcord  NO  86   82   91   259   14 
 Dáša Kostelná   Anuschka Betkin Dvor  NO  80   91   85   256   15 
 Vladimír Dobrovodský   Bred zo Zálesia  NO  81   93   76   250   16 
 Jozef Škuta   Saturn Eqidius  NO  73   79   88   240   17 
 Zuzana Pristachová   Aska Riva Rosa  Mal.  80   78   80   238   18 
 Alexander Žilla   Tosca Bono Campo  Mal.  78   79   77   234   19 
 Marta Majtasová   Ema z Červeného kameňa  NO  78   72   82   232   20 
 Roman Zralý   Arcón z Husovy tvrze  Beauceron  72   77   77   226   21 
 Zuzana Mravíková   Cujo du Dauchant  RTW  80   72   74   226   22 
 Peter Dóža   Fuji Mersak  NO  88   83   0   disk.   23 
 Martina Mizeráková   Grey Canislog  NO  86   86   0   disk.   24 
 Dušan Šajgalík   Blade Sk Sion  Mal.  77   91   0   disk.   25 
 PhDr. Milan Mičán   Bris z Lukyho dvora  NO  84   0   0   odst.   26









 

2.kolo kavlifikačných pretekov 16.-17.05.2009 KEŽMAROK

Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
 Benovič Július   Cak Ben-Ju  NO  98   93   95   286   1 
 Mitter Peter   Rischa Barnero  NO  91   91   94   276   2 
 Tamáši P.   Hera Nuova Dolce Vita  DOB  88   91   93   272   3 
 Nemec Jozef   Ego Demin dvor  NO  89   90   92   271   4 
 Koberčík Viliam   Black Bandit Amarcord  NO  90   89   91   270   5 
 Nagyová A.   Zero Betkin dvor  NO  92   94   83   269   6 
 Lengvarský Igor   Rall Lasmon  NO  90   93   84   267   7 
 Kevelyová Eliška   Canto Amarcord  NO  83   93   87   263   8 
 Vačok Peter JUDr.   Hoky Va-Pe  NO  86   90   83   259   9 
 Mičan M.   Bris z Lukkyho Dvora  NO  76   89   93   258   10 
 Majtásová Marta   Baron Black Chabet  NO  91   89   76   256   11 
 Mrávik J.   Ozzy Barnero  NO  74   83   93   250   12 
 Žilla A.   Tosca Bono Campo  BOM  78   84   86   248   13 
 Stawicka Dorota   Vatt Cevaro  NO  81   75   87   243   14 
 Kostelná D.   Anuscha Betkin dvor  NO  71   88   84   243   15 
 Majtásová Marta   Ema z Červeného kameňa  NO  72   82   82   236   16 
 Pristáchová Zuzana   Aska Riva Rosa  BOM  81   78   73   232   17 
 Mizeráková M.   Grey Canislog  NO  77   79   73   229   18 
 Pruzinská K.   Cedra Malý lumpík  NO  75   73   80   228   19 
 Dobrovodský V.   Bred zo Zálesia  NO  70   80   76   226   20 
 Šajgalík D.   Blade SK Sion  BOM  0   87   83   odst.   21 
 Šlahor P.   Defect Sweet Home  BOM  0   86   83   odst.   22 
 Leszczynska A.   Diro Skilos  NO  83   75   0   158   23 

















1.kolo kvalifikačných pretekov o postup na MS WUSV a FCI a o pohár strostu obce Chorvátsky Grob

Kat. IPO3

Psovod Pes Plemeno A B C Spolu Poradie
 Benovič Július   Cak Ben-Ju  NO  88   95   96   279   1 
 Vačok Peter   Hoky Va-Pe  NO  91   94   94   279   2 
 Nagyová Adriana   Zero Betkin dvor  NO  96   86   90   272   3 
 Šlahor Pavol   Defect Sweet Home  BOM  95   86   89   270   4 
 Lengvarský Igor   Rall Lasmon  NO  91   89   87   267   5 
 Tamáši Pavol   Hera Nuova  DOB  89   94   84   267   6 
 Koberčík Viliam   Black Bandit Amarcord  NO  86   90   86   262   7 
 Stein Ladislav   Roger Barnero  NO  87   85   88   260   8 
 Dobrovodský Vladimír   Bred Zo Zálesia  NO  94   86   80   260   9 
 Mravík Jozef   Ozzy Barnero  NO  86   72   93   251   10 
 Dóža Peter   Fuji Mersak  NO  95   76   75   246   11 
 Kevelyová Elizabeth   Canto Amarcord  NO  72   80   92   244   12 
 Kostelná Dáša   Anuschka Betkin Dvor  NO  85   72   87   244   13 
 Mravíková Zuzana   Cujo du Dauchant  RTW  88   72   80   240   14 
 Nemec Jozef   Ego Demin dvor  NO  70   87   81   238   15 
 Zralý Roman   Arcón z Husovy Tvrze  BEUC  75   77   72   224   16 
 Škuta Jozef   Saturn Equidius  NO  45   74   91   210   17 
 Majtasová Marta   Baron Black Chabet  NO  21   85   90   196   18 
 Holík Richard   Vanda di Dranel  NO  21   78   88   187   19 
 Kádek Peter   Cezar Anrebri  NO  0   78   83   161   20 
 Majtasová Marta   Ema Z červ. kameňa  NO  90   0   0   90   21 
 Lengvarský Peter   Drago Eqidius  NO  5   54   0   odst.   22 
 Koldová Kateřina   Carla Black Chabet  NO  0   0   0   0   23 

 

 


 

 




Zoznam kvalifikačných pretekov o postup na Majstrovstvá sveta WUSV a FCI pre rok 2009

07. – 08.03. Vranov nad Topľou – Kvalifikačný pretek na MS IPO-FH 2009 - 2.kolo,
rozhodcovia : Mgr. I.Lengvarský, R.Danek Peter Lengvarský, Na Hrunku 52, 093 01 Vranov nad Topľou
04. – 05.04. Chorvátsky Grob – Kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI podľa IPO3 –1.kolo,
Július Benovič, Furdekovej 6, 851 03 Bratislava Rozhodcovia IPO3 – R.Danek, J.Honíšková, J.Klíma Rozhodca IPO1 – M.Kadlecaj
16. - 17.05. Kežmarok – Kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI podľa IPO3 – 2. kolo,
/ako súčasť M SR ZŠK/ Jozef Nahálka, Poľná 75, 060 01 Kežmarok
13. - 14.06. Štrba – Kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI podľa SchH3 – 3.kolo,
/ako súčasť M SR SÚCHNO/ Jaroslav Vnenčák, Dr. Markušovského 503, 059 38 Štrba
24. – 25.10 Detva – Kvalifikačný pretek na MS IPO-FH 2010 - 1.kolo /ako súčasť M SR IPO-FH/
Radomír Lipták, Piešť I. č. 268, 962 12 Detva

Majstrovstvá sveta WUSV 2008 Cincinnati - USA


 

Cincinnati, USA, 9. - 12.10. 2008

Rozhodčí: Stopy - Friedrich Reichert (Německo), Poslušnost - Karl Krug (Německo), Obrana - Josef Vonarburg (Švýcarsko)

Figuranti: Technická část - Lotus Perkins, Kontrolní výkon - Shane Garreh

Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
 Pedro-Luis Gutierrez (ES)   Blitz v. Felsenwaeldle  NO  97   95   96   288   1 
 Karoly Meszaros (US)   Aceofnike van het Bleekhof  NO  99   95   93   287   2 
 Michaela Knoche (DE)   Javir vom Talka Marda  NO  96   95   94   285   3 
 Claus Mouridsen (DK)   Satori Micon  NO  96   95   92   283   4 
 Udo König (DE)   Hoss aus der Zigeunerkuhle  NO  95   94   93   282   5 
 T. Floyd (US)   Karlo vom Floyd Haus  NO  96   94   92   282   6 
 Nury Albachiaro (IT)   Franco v.d. Wilden Nachbarschaft  NO  97   94   90   281   7 
 Susanna Tunturi (FI)   Bacteroides Sera  NO  89   95   95   279   8 
 Jusa Koivisto (FI)   Bacteroides Orufus  NO  98   91   89   278   9 
 Yoko Ishihara (JP)   Raven of Kyuhoku  NO  98   92   88   278   10 

Majstrovstvá Slovenska - Žilina 2008

IPO3

Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
 Kuštár Marek(SK)    Ozzy Barnero  NO  90   95   97   282   1 
 Tamáši Pavel(SK)   Hera Nuova Dolce Vita  DOB  96   92   92   280   2 
 Koberčík Viliam(SK)   Blek Bandit Amarkord  NO  89   95   94   278   3 
 Lengvarský Igor(SK)   Rall Lasmon  NO  94   96   88   278   4 
 Vačok Peter (SK)   Hoky Va - Pe  NO  80   99   96   275   5 
 Kevelyová Elizabeth(SK)   Canto Amarkord  NO  87   87   94   268   6 
 Dobrovodský Vladimír (SK)   Bred zo Zálesia  NO  83   87   92   262   7 
 Koldová Kateřina(CZ)   Carla Black Chabet  NO  88   80   92   260   8 
 Lengvarský Peter (SK)   Drago Eqidius  NO  89   85   81   255   9 
 Balun Matúš(SK)   Cedra Malý Lumpík  NO  93   86   73   252   10 
 Novota Roman(SK)   Abak An-Ja-Skal  NO  85   80   84   249   11 
 Czlapa Marcin(PL)   Junka z Tuszyńskiego Lasu  NO  76   93   80   249   12 
 Madleňák Martin(SK)   Besi s pod Kostola   NO  74   86   86   246   13 
 Souček Vladimír(SK)   Pegy z Golha  NO  71   90   85   246   14 
 Pristach Alojz(SK)   Jeni Lubinov - Slovakia  NO  83   80   82   245   15 
 Bočkaj Miloš(SK)   Kim di Dranel  NO  90   80   74   244   16 
 Pristachová Zuzana(SK)   Aska Riva Rosa  BO  70   82   91   243   17 
 Majtasová Marta(SK)   Baron Black Chabet  NO  63   88   90   241   18 
 Zralý Roman(CZ)   Arcón z Husovy Tvrze  BOS  80   76   81   237   19 
 Mitter Peter(SK)   Rischa Barnero  NO  51   85   95   231   20 
 Šlahor Pavol(SK)   Defect Sweet Home  BO  44   92   91   227   21 
 Jurčenko Jozef(SK)   Chino Mersak  NO  94   95   10   199   22 
 Sýkorová Kubišová Eva(CZ)   Armína z Dubového Mlýna  NO  7   81   80   168   23 
 Žila Alexander(SK)   Toska Bono Campo  BO  3   76   78   157   24 
 Majtasová Marta(SK)   Ema z Červeného Kameňa  NO  92   75   0   odst.   25 
 Danek Rudolf(SK)   Ido z Polytanu  NO  25   0   0   odst.   26 

2.kolo kvalifikačných pretekov o postup na MS WUSV a FCI - ŠTRBA

Výsledková listina kategórie IPO3

Psovod Pes Plemeno A B C Spolu Poradie
 Mgr. Igor Lengvarský    Rall Lasmon, 41269  NO  97   90   92   279   1 
 JUDr Peter Vačok    Hoky Va-Pe, 48433  NO  94   94   90   278   2 
 Viliam Koberčík    Blek Bandit Amarcord, 44523  NO  95   91   84   270   3 
 Elizabeth Kevelyová    Canto Amarcord, 46554  NO  85   94   90   269   4 
 Rudolf Danek    Ido z Polytanu, 50433  NO  92   87   88   267   5 
 Martin Madleňák    Besi spod Kostola, 49151  NO  92   80   92   264   6 
 Miroslav Hvolka    Ernest Bono Campo, 44466  NO  94   93   77   264   7 
 Marek Kuštár    Ozzy Barnero, 47080  NO  80   86   94   260   8 
 Marta Majtásová    Baron Black Chabet, 44032  NO  80   92   87   259   9 
 Peter Lengvarský    Drago Eqidius, 47114  NO  98   76   85   259   10 
 Marta Majtásová    Ema z Červeného kameňa, 48960  NO  91   88   79   258   11 
 Jozef Jurčenko    Chino Mersak, 50865  NO  82   93   81   256   12 
 Miloš Bočkai    Kim di Dranel, 42225  NO  99   84   70   253   13 
 Vladimír Dobrovodský    Bred zo Zálesia, 47837  NO  96   81   75   252   14 
 Boris Sinicyn    Harry od Hájočky, 42728  NO  80   93   76   249   15 
 Matúš Balun    Cedra Malý Lumpík, 47566  NO  90   88   70   248   16 
 Štefan Ďurica    Emir Bono Campo, 44465  NO  85   91   70   246   17 
 Zuzana Pristachová   Aska Riva Rosa  MLN  83   75   80   238   18 
 Alexander Žila    Tosca Bono Campo  MLN  77   71   74   222   20 
 Anton Slepánek    Denis Bo Ma Li  MLN  0   0   0   disc.   21 
 Jozef Lepáček    Arco zo Severnej hranice, 49691  NO  0   0   0   disc.   22 

1.kolo kvalifikačných pretekov sa konalo 25. až 27.4.2008 v Detve

Hrubým písmom sú označení členovia nášho klubu!

Výsledková listina kategórie IPO3

Kat. č. Štart.č. Psovod a pes Plemeno A B C Spolu Por.
1. 21 Majtásová Marta, Baron Black Chabet NO 75 94 98 267 8
2. 25 Franek Ján, Beny bez PP NO 77 73 72 222 25
3. 1 Mitter Peter, Rischa Barnero NO 72 93 93 258 13
4. 3 Danek Rudolf, Ido z Polytanu NO 96 85 93 274 5
5. 7 Sinicyn Boris, Harry od Hájočky NO 77 85 73 235 23
6. 17 Koberčík Viliam, Black Bandit Amarcord NO 95 92 92 279 3
7. 20 Dóža Peter, Fuji Mersak NO 72 80 71 223 24
8. 2 Hvolka Miroslav, Ernest Bono Campo NO 93 92 90 275 4
9. 26 Tiefenbacherová Jarmila, Axa Ben-Ju NO 84 91 D 175 26
10. 13 Tamáši Pavel, Hera Nuova Dolce Vita DOB 82 95 94 271 6
11. 23 Kádek Peter, Cezar Anrebri NO 70 81 84 235 22
12. 5 JUDr Vačok Peter, Hoky Va - Pe NO 70 94 91 255 16
13. 15 Šlahor Pavol, Defect Sweet - Home MLN 77 92 91 260 11
14. 8 Balun Matúš, Cedra Malý Lumpík NO 92 90 83 265 10
15. 6 Kevelyová Elizabeth, Canto Amarcord NO 87 90 92 269 7
16. 14 Mravíková Zuzana, Cujo Du Dauchant RTW 85 86 74 245 20
17. 28 Bočkai Miloš, Kim di Dranel NO 99 94 92 285 1
18. 22 Lengvarský Peter, Drago Eqidius NO 88 80 83 251 17
19. 24 Slepánek Anton, Denis Bo Ma Li MLN 89 76 91 256 15
20. 4 Kuštár Marek, Ozzy Barnero NO 93 96 94 283 2
21. 16 Lepáček Jozef, Arco zo Severnej hranice NO 70 79 16 165 27
22. 11 Novota Roman, Abak An - Ja - Skal NO 82 77 90 249 19
23. 18 Madleňák Martin, Besi spod Kostola NO 55 –- –- odstúpil  
24. 19 Ďurica Štefan, Emir Bono Campo NO 88 91 79 258 14
25. 10 Baláž Ján, Hery z Polytanu NO 84 80 86 250 18
26. 9 Žila Alexander, Tosca Bono Campo MLN 70 82 84 236 21
27. 12 Dobrovodský Vladimír, Bred zo Zálesia NO 87 88 85 260 12
28. 27 Majtásová Marta, Ema z Červeného kameňa NO 92 94 81 267 9

Najlepšiu stopu v kat. IPO3 mal Miloš Bočkai a Kim di Dranel - 99b.

naj. poslušnosť mal Marek Kuštár s Ozzym Barnero - 96b.

a najlepšiu obranu mala Marta Majtásová so psom Baron Black Chabet - 98b.!

Zimný obranársky pretek podľa ZM, SVV1 a IPO1 - Šamorín

Viac info na www.kkpo-va.wbl.sk

Videá na www.rex-cash.wbl.sk

 

Meno psovoda & Kynologický klub

Meno psa: B C SPOLU Poradie:

Huber Juraj KK Po&Va Šamorín

Witz Eqidius 48 50 98 1.miesto
Kolník Peter KK Po&Va Šamorín Fox Jivě Toka 47 48 95 2.miesto
Hinerová Sandra KK Chorvátsky Grob Angella Betkin dvor 44 50 94 3.miesto + 1.miesto mládež
Sidóová Zuzana KK Po&Va Šamorín Cash Betkin dvor 46 47 93 4.miesto + 2.miesto mládež
Filip Ladislav KK Z POLYTANU SK Mona z POLYTANU 43 47 90 5.miesto
Forróová Laura KK Po&Va Šamorín Hesso Zla-Mi 41 48 89 6.miesto
Voros Ľudovít KK Lion Čičov Aike z Hlbokej 38 45 83 7.miesto
Lorinczová Veronika KK Lazany Xena Lasmon 43 35 78  8.miesto + 3.miesto mládež
Kabatiar Ján KK Pezinok Aneta Smol Jony 30  42  72  9.miesto

    

 

 Majstrovstvá sveta WUSV - SLOVENSKO

Viac info na www.wusv2007.com

Majstrovstvá Sveta vo výkone nemeckých ovčiakov - v skratke MS WUSV 2007

 4.-7.10.2007 BRATISLAVA

Video:

Televízne noviny na Markíze!

http://archiv.markiza.sk/?31337d=03.10.2007&31337p=14&31337v%5B%5D=24876 

 

Video z www.rex-cash.wbl.sk

     

   

Výsledky:

Por. Št.č. Kat.č. Psovod Pes A B C
1. 98 S-01 Pierre Wahlström Ängsbackens Rosso 100 97 97 294
V
2. 97 CZ-01 Jaromír Vácha Ergo Hartis Bohemia CS 96 95 94 285
VD
3. 130 DK-04 John Jabina Jabina Dighte 94 96 94 284
VD
3. 59 D-05 Wofgang Tuchs Satoris Saro 94 96 94 284
VD
5. 86 B-06 Christine Sonberg Hasko von der Mohnwiese 95 93 95 283
VD
6. 16 N-04 Henning Wold Aly av Oddvarg 94 93 95 282
VD
7. 55 SK-01 Jozef Adamuščin Ozzy Barnero 96 90 95 281
VD
8. 82 D-01 Thomas Lapp Falko vom Wolfsblick 96 90 94 280
VD
9. 47 D-02 Jürgen Zank Eric vom Sportpark 92 97 91 280
VD
10. 45 FIN-04 Jari Kantoluoto Grausand's Taku 95 94 91 280
VD
11. 69 D-03 Michaela Knoche Javir vom Talka Marda 90 94 95 279
VD
12. 81 I-01 Salvatore Fontana Zeuss von der Germanenquelle 90 95 93 278
VD
13. 25 N-03 Britt Ellingsen Atom'e av Oddvarg 95 93 90 278
VD
14. 101 A-02 Horst Moosmann Orry v. Gehrenmoos 94 90 93 277
VD
15. 114 D-04 Bernhard Frais Ellex vom Salztalblick 97 90 90 277
VD
16. 42 FIN-01 Mika Leskelä Diwareus Chac 93 90 93 276
VD
17. 17 NL-03 Toine Jonkers Casper vom Matschenka 94 92 90 276
VD
18. 89 A-03 Dipl.Kffr. Gabriela Schram Kasper v. Wolfsgraben 95 93 88 276
VD
19. 33 CH-01 Ruth Kästli Kaijo vom Schiffgarten 87 92 96 275
VD
20. 79 I-03 Imer Guidelli Hunkas vom Salztalblick 89 95 91 275
VD
21. 80 CZ-04 Martin Pejša Lord z Lipin 96 91 87 274
VD
22. 27 H-01 Ferenc Suszter Kővári-Zúzó Grál 95 95 84 274
VD
23. 20 B-03 Ronny van den Berghe Gringo von der Mohnwiese 97 83 93 273
VD
24. 39 USA-03 Mike Diehl Basco ze Slovanskeho Domu 91 87 94 272
VD
25. 44 NL-02 Toon Verhagen Onix vom Haus Valkenplatz 93 86 93 272
VD
26. 62 J-03 Katsumasa Murase Ryuto of Hobby Kyuhoku 96 88 88 272
VD
27. 31 HR-01 Milan Dodig Imzedrift's Carelin 93 84 93 270
VD
28. 10 DK-05 Heine Jacobsen Segerviljan's Bozak 88 90 92 270
VD
29. 90 FIN-02 Vesa-Pekka Hirvioja Irving von der Fasanerie 92 91 87 270
VD
30. 127 FIN-05 Tini Nieminen Diwareus Darra 95 91 84 270
VD
31. 2 J-02 Takafumi Fujita Ryuvelt of Hobby Kyuhoku 82 95 92 269
D
32. 88 USA-04 Deleta Jones Ello von Herretts Fire 93 90 86 269
D
33. 6 N-05 Terje Sneeggen Molar's Tåke 86 89 93 268
D
34. 46 CZ-05 Zdeněk Skokan Besi Zde-Sko 86 90 92 268
D
35. 122 N-01 Laila Kjőlső Kustmarken's Niro 94 86 88 268
D
36. 123 GR-01 Dimitrios Sioutis Agon vom Rolben 94 86 87 267
D
37. 76 S-02 Niclas Enesten Kustmarkens Lesco 88 93 86 267
D
38. 19 I-05 Francesco Zamperini Zar Della Decima Mas 92 90 85 267
D
39. 104 A-01 Oswald Stanka Gambler v.d. Herzogsbuche 93 94 80 267
D
40. 115 SK-04 Alžbeta Hinerová Pólo Betkin dvor 90 80 96 266
D
41. 87 NL-04 Dirk de Groot Brittney v.d. Mooshoeve 91 82 93 266
D
42. 112 GB-01 Thomas Nye Asko van Het Berghuis 99 74 93 266
D
43. 40 E-04 Daniel Ruano Fero v. Moldenberg 80 95 91 266
D
44. 110 CDN-01 Ralph F. Gilby Eisspitzen Billie 94 76 95 265
D
45. 15 CZ-02 Stanislav Kubant Erri z Blatenského zámku CS 91 83 91 265
D
46. 9 I-04 Maurizio Bellato Olly vom Salztalblick 89 84 91 264
D
47. 7 USA-05 William McClure Orchard Knob's Ariel 87 92 85 264
D
48. 78 CH-03 Theo Dannacher Hank von der Mohnwiese 83 84 96 263
D
49. 113 NL-01 Robbie de Jong Orthan vom Haus Valkenplatz 93 82 88 263
D
50. 28 F-02 Yves Lengert Titus de la Source des Bois 86 81 94 261
D
51. 119 IL-01 Amos Shiboli Abhoe Vom Burg Kurzwallen 92 81 88 261
D
52. 118 J-01 Toshihiko Mochizuki Fero von der Opitz-Alm 87 87 87 261
D
53. 12 CH-05 Ernst Dietiker Christine vom Albi 89 87 85 261
D
54. 54 E-01 Pedro Luis Gutierrez Blitz v. Felsenwäldle 90 94 77 261
D
55. 13 ZA-02 John Rautenbach Floyd of Vita Sinor 89 78 93 260
D
56. 96 H-05 Lajos Vörös Bosco v Danubius 91 84 85 260
D
57. 32 CZ-03 MUDr. Jiří Tichý Codeta Galán Nalag 71 93 95 259
D
58. 67 CDN-02 Mario Lamarche Cita vom Atzumer Busch 83 88 88 259
D
59. 94 SK-02 Rudolf Danek Cato Katargo 96 78 85 259
D
60. 24 IL-02 Milik Berg Ireland IPD 87 91 81 259
D
61. 105 DK-02 John Bajlum Flindt's Bondo 83 81 93 257
D
62. 100 GB-02 Chris Bows Robbosline Arnie 92 87 78 257
D
63. 5 CH-02 Martin Burkhardt Wero vom Edenhof 83 90 83 256
D
64. 65 I-02 Mauro Frison Frieder von der Gertelbach 71 93 89 253
D
65. 57 SLO-01 Miloš Kovač Happy vom Leipheimer Moor 92 72 89 253
D
66. 77 RUS-02 Galina Vorob'yova Merlin is Doma Kamelota 96 81 76 253
D
67. 85 SK-03 Mgr. Igor Lengvarský Rall Lasmon 90 88 75 253
D
68. 26 RC-01 Chen Chun Chueh Carlo von der Bosen Bruderschaft 89 85 78 252
D
69. 43 F-04 Philippe Roustant Volt de Valsory 73 90 88 251
D
70. 64 N-02 Odd-Ivar Gjersvik Cantona av Oddvarg 70 90 90 250
D
71. 124 RUS-01 Sergey Zhirkevich Brit z Ľubovho dvora 98 80 72 250
D
72. 117 BR-01 Caio Alexandre dos Santos Rodrigues Yacko vom Cap Arkona 83 80 86 249
D
73. 61 F-01 Joseph Lopez Timy de Valsory 80 81 87 248
D
74. 50 IRL-01 Paul Flanagan Wolfhaus Bud 75 88 84 247
D
75. 60 GB-03 Dorothee Luking Randolfield Firecracker 79 85 83 247
D
76. 4 F-03 Samuel Martin Vink des Orckis de L'Adret 75 80 89 244
D
77. 103 E-03 Juan Carlos Moreda Arribaspaňa de Campo de Encinas 74 83 87 244
D
78. 111 PL-04 Slawomir Kawka Vat Cevaro 93 78 73 244
D
79. 70 PL-02 Wlodzimierz Gossa Roko z Polytanu 87 85 71 243
D
80. 95 S-05 Johan Kruuse Lymmels Castro 86 77 78 241
D
81. 53 MEX-01 Angel Ulises Preciado Lopez Satoris Exxon 82 80 77 239
U
82. 30 AUS-01 Oenone Hibberd Nordenstamm Chiller 84 80 75 239
U
83. 37 UA-04 Oleksandr Koshelyev Caesar v. the seven bridges road 70 71 93 234
U
84. 129 PL-03 Ludwik Pisarczyk Brita Psi Kantor 91 73 70 234
U
85. 66 UA-01 Anatolii Trubchaninov Aaron v. Haus Sevens 87 74 72 233
U
86. 51 MEX-02 Leibnitz Antonio Serrano Lymmels Eico 78 76 78 232
U
87. 131 UA-02 Artem Severin Twin v. Klein Hammer 76 74 76 226
U
88. 91 GB-05 Louise Jollyman Galon vom Drackland 70 80 73 223
U
89. 48 B-05 Michael Wagner Santos v.h. Groot Wezenland 71 78 72 221
U
90. 56 USA-02 James A. Honda Bordermere Aran 53 93 91 237
N
91. 84 CH-04 Peter Widmer Tex vom hohen First 90 58 86 234
N
92. 102 FIN-03 Tommi Vanhala Troyen's Markka 49 88 91 228
N
93. 128 DK-03 Arne Ehrenreich Satoris Gasko 48 90 89 227
N
94. 11 GBJ-01 Jarmila Maria Pallot Art Czechmate 63 78 78 219
N
95. 8 DK-01 Mai-Britt Nielsen Bayogi Unik 35 90 93 218
N
96. 108 CDN-05 Frank Mazzulla Uwe z Targenu 70 64 80 214
N
97. 14 CDN-03 Mike Bauer Axt vom Albi 37 82 88 207
N
98. 120 A-04 Karl-Heinz Eder Kodex v. Wolfsgraben 20 91 92 203
N
99. 93 A-05 Martin Küchel Hill v. Glockturm 21 90 86 197
N
100. 109 B-04 Caroline Vervecken Imzedrift's Basta 65 70 62 197
N
101. 107 PL-01 Magdalena Królikowska Ara vom Fuchsgraben 35 78 78 191
N
102. 58 J-05 Takafumi Fujishiro Zack vom Blitzen-Stein 13 89 87 189
N
103. 99 J-04 Yoko Ishihara Raven of Hobby Kyuhoku 95 94 - 189
N
104. 63 GB-04 Henriette Bohnstedt Beckenberry Jaeger 5 87 94 186
N
105. 38 H-03 Ferenc Szegvári Bavaria Pax 5 84 89 178
N
106. 49 H-02 Gábor Serhokk Boby vom Serhokk 3 86 88 177
N
107. 21 B-02 Alain Hoffmann Copain du Mont des Fraises 5 78 86 169
N
108. 22 HR-03 Dalibor Peršin Limbo v. Köriser See 75 73 16 164
N
109. 52 E-02 Raimon Gabarro Eiko de Malaespina 37 87 27 151
N
110. 29 BR-02 Willem Dusseljee Quint van het Groot Wezenlad 73 - - 73
N
111. 68 ZA-04 Rosemary Weber Xarro von Haus Harrock - - - 0
N
112. 106 CDN-04 Tim Bulloch Auley vom Kaupferhund 0 0 D 0
D
113. 83 RUS-03 Alexsey Lisovets Enzo vom Schulland 0 0 D 0
D
114. 18 IL-03 Shlomo Abu Bangi IPD 0 0 D 0
D
115. 3 E-05 Jose Ignacio Antuňa Urko v. Oberhausener-Kreuz 0 0 D 0
D
116. 41 SK-05 Viliam Koberčík Blek Bandit Amarcord 0 0 D 0
D
117. 23 USA-01 Karoly Meszaros Aceofnike van het Bleekhof 0 0 D 0
D
118. 116 HR-02 Nenad Šarić Victor Ja-He 0 0 D 0
D
119. 92 S-03 Thorvald Steinsson Chades Raya 0 0 D 0
D
120. 1 S-04 Pierre Kembel Jettemors Perfect Storm 0 0 D 0
D
121. 121 RA-01 Juan Adolfo Messina Laurie v d Dornburg 0 0 D 0
D
122. 34 H-06 Gábor Szilasi Molinári Enzo 0 0 D 0
D
 

 


 

Majstrovstvá sveta FCI - Taliansko

Taliansko - 6.-9.9. 2007

Rozhodcovia: Jaroslav Hodek (CZ), Svoldgaard Nielsen (DK), Jean Bruna (F)

Figuranti: Bau Omar, Benedetti Demis, Dalle Mulle Gabriele, Fantinato Walter

Slovensko skončilo v umiestnení družstiev na 6.mieste!

 

 
 
 

 
MSR Súchno a 3. kolo kvalifikačných pretekov - 22. až 24.6.2007 - Žilina
Zoznam nominovaných na MS WUSV 2007 Bratislava :

1.Jozef Adamuščin so psom Ozzy Barnero

2. Rudolf Danek a pes Cato Catargo

3. Igor Lengvarský a Rall Lasmon

4. Alžbeta Hinerová a Pólo Betkin dvor

5. Viliam Koberčík a Black Bandit Amarcord

Psovod Pes Plemeno  A B C Spolu   Poradie

Adamuščin Jozef (SK) 

Ozzy Barnero

NO

95 

97 

94 

286 

Danek Rudolf (SK) 

Cato Katargo

NO

93 

94 

87 

274 

Majtasová Marta (SK) 

Baron Black Chabet

NO

90 

89 

92 

271 

Hinerová Alžbeta (SK) 

Pólo Betkin dvor

NO

98 

85 

88 

271 

4

Kvokačka Ondrej (SK) 

Tirza Eqidius

NO

84 

95 

90 

269 

Koberčík Viliam (SK) 

Blek Bandit Amarcord

NO

89 

91 

89 

269 

6

Moré Eugen (SK) 

El zo Solivarského dvora

NO

86 

90 

90 

266 

Bočkai Miloš (SK) 

Kim di Dranel

NO

85 

92 

86 

263 

Mravíková Zuzana (SK) 

Cujo du Dauchant

RTW

88 

90 

81 

259 

Lenárd Marek (SK) 

Conti Ďáblová kolonie

NO

96 

81 

80 

257 

10 

Lengvarský Igor Mgr. (SK) 

Rall Lasmon

NO

82 

95 

74 

251 

11 

Múdra Erika (SK) 

Ares BPP

NO

84 

87 

72 

243 

12 

Verhagen Toon (B) 

Onix Vom Haus Valkenplatz

NO

59 

88 

92 

239 

13 

Šlahor Pavol (SK) 

Defect Sweet Home

BOM

71 

86 

80 

237 

14 

Ružičková Martina (SK) 

Aron Gál-Mark

NO

56 

87 

90 

233 

15 

Hanzelka Ladislav (CZ) 

Candy z Opavského dvora

NO

45 

84 

91 

220 

16 

Lengvarský Peter (SK) 

Drago Egidius

NO

80 

68 

71 

219 

17 

Novota Roman (SK) 

Abak AN-JA-Skal

NO

29 

81 

78 

188 

18 

Židuliak Róbert (SK) 

Bugati Veyron Amarcord

NO

35 

66 

85 

186 

19

Balún Matúš (SK) 

Alexander Malý Lumpík

NO

86 

87 

181 

20 

Ďurica Štefan (SK) 

Emir Bono Campo

NO

21 

83 

73 

177 

21 

Radkovič František (CZ) 

Falko z Březiny

NO

14 

71 

82 

167 

22 

Sobolič Milan (SK) 

Castor Dolný háj

NO

46 

odst. 

23

Ulman Leonard (SK) 

Ilda Eqidius

NO

80 

24 

SchH1

Psovod Pes Plemeno A B C Spolu     Poradie
Košťál Vladimír (CZ)  Bom Lily z Huckelovy Vily MLN 96  93  85  274 
Štastný Martin (SK)  Efa Štastena NO 94  91  88  273 
Majtasová Marta (SK)  Ema z Červeného kameňa NO 93  96  81  270  3
Lengvarský Peter ml. (SK)  Jackson Egidius NO 98  82  81  261 
Feranec Peter (SK)  Hasan Stater Slovakia NO 96  84  70  250 
Žilla Alexander (SK)  Tosca Bono Campo MLN 81  88  74  243 
Maruniak Ján (SK)  Duch Swet Home MLN 67  81  86  234 
Pružinská Katarína (SK)  Cedra Malý Lumpík NO 97  70  66  233 
Bartoň Eduard (SK)  Rebel Barnero NO 92  74  65  231 
Lukáč Rasťo (SK)  Pedro Železničná Polícia NO 50  89  80  219  10 
Pristach Tomáš (SK)  Jeni Lubinov-Slovakia NO 70  71  70  211  11 
Holík Richard (SK)  Vanda di Dranel NO 15  75  80  170  12 
Višňovský Peter (SK)  Vilma Bono Campo MLN 83  13 
Chrástková Lucie (CZ)  Billi Boy z Budačiny DOB disk.  14 
Štofko Jakub (SK)  Ares Enilend NO disk.  15 

Slovenský pohár SchH3

1.miesto - Jozef Adamuščin a Ozzy Barnero

2.miesto - Rudolf Danek a Cato Catargo

3.miesto - Alžbeta Hinerová a Pólo Betkin dvor

 

 

2.kolo kvalifikačných pretekov o postup na MS FCI a WUSV - Vranov nad Topľou

Výsledková listina IPO3 :

Adamuščin Jozef  Ozzy Barnero NO 84  94 96 274  1
Balún Matúš  Alexander Malý Lumpík NO 93  94  87  274 
Lengvarský Igor Mgr.  Rall Lasmon NO 98 92  82  272  3
Moré Eugen  El zo Solivarského dvora NO 93  86  87  266 
Ďurica Štefan  Emir Bono Campo NO 90  91  80  261 
Hinerová Alžbeta  Pólo Betkin dvor NO 84  87  89  260 
Koberčík Viliam  Blek Bandit Amarcord NO 80  90  88  258 
Danek Rudolf  Cato Katargo NO 97  83  78  258 
Sobolič Milan  Castor Dolný háj NO 90  78  87  255 
Majtasová Marta  Baron Black Chabet NO 70  90  93  253  10 
Mravíková Zuzana  Cujo du Dauchant RTW 85  81  85  251  11 
Lengvarský Peter  Drago Egidius NO 89  73  87  249  12 
Můdra  Ares bez PP NO 91  85  69  245  13 
Židuliak Róbert  Bugati Veyron Amarcord NO 68  80  91  239  14 
Sinicyn  Hary od Hájočky NO 75  76  84  235  15 
Růžičková   Aron Gal-Mark NO 76  85  73  234  16 
Kvokačka  Tirza Eqidius NO 61  91  80  232  17 
Lenard Marek  Conti Ďáblová kolonie NO 85  73  72  230  18 
Hvolka  Ernest Bono Campo NO 70  70  19 
Slahor Pavol  Defect Sweet Home MLN 22  22  20

Foto:


ZŠK SR : I. Kvalifikačný pretek na MS FCI a WUSV 2007

 

Pohár starostu obce Chorvátsky Grob

21.–22.4.2007

Miesto konania: Futbalový štadión Chorvátsky Grob

Rozhodcovia:

IPO3 : Marian Ráček, Jozef Klíma, Dušan Majtas 
IPO1 : Jana Kucková, Milan Kadlecaj

Figuranti:

IPO3 : Dezider Mecner, Marek Kuštár
IPO1 : R. Prokopec, Marcel Dulanský

Sponzori:
generálny sponzor: Pharmacopola, Royal Canin
sponzori: Bende, Obecný úrad Chorvátsky Grob, Roľnícke družstvo Chorvátsky Grob, Poľovnícky zväz Diana Bernolákovo,
Canis Sport Plus - dovozca kynologických potrieb Gappay - Marta Majtásová, Zoodom
Zväz športovej kynológie SR



Podľa: IPO 1

Rozhodca: A-Kucková Jana, B-Kadlecaj Milan, C-

Figurant: Prokopec Radovan, Dulanský Marcel

št.č. psovod štát Meno a chov.stanica plemeno A B C spolu poradie
- Štastný Martin SK Efa Štastena NO 89 92 94 275 1
- Lengvarský Peter ml. SK Jackson Egidius NO 99 86 90 275 2
- Bartoň Eduard SK Rebel Barnero NO 94 70 91 255 3
- Čačko Ľubomír SK Zidan Ja-He NO 91 68 89 248 4
- Pristach Tomáš SK Jeni Lubinov-Slovakia NO 92 70 78 240 5
- Bachratý Pavol SK Ezír zo Štrby NO 90 69 5 164 6

 



Foto - www.benax.sk

Podľa: IPO 3

Rozhodca: A-Ráček Marian, B-Klíma Jozef, C-Majtas Dušan

Figurant: Mecner Dezider, Kuštár Marek

št.č. psovod štát Meno a chov.stanica plemeno A B C spolu poradie
- Sobolič Milan SK Castor Dolný háj NO 97 88 95 280 1
- Adamuščin Jozef SK Ozzy Barnero NO 95 92 92 279 2
- Bočkai Miloš SK Kim di Dranel NO 97 89 91 277 3
- Lengvarský Igor Mgr. SK Rall Lasmon NO 98 92 87 277 4
- Danek Rudolf SK Cato Katargo NO 92 90 94 276 5
- Koberčík Viliam SK Blek Bandit Amarcord NO 90 88 93 271 6
- Hinerová Alžbeta SK Pólo Betkin dvor NO 95 86 90 271 7
- Mravíková Zuzana SK Cujo du Dauchant RTW 96 87 87 270 8
- Slahor Pavol SK Defect Sweet Home MLN 90 87 88 265 9
- Tiefenbacherová Jarmila Ing. SK Axa Ben-Ju NO 75 91 98 264 10
- Majtasová Marta SK Baron Black Chabet NO 92 87 82 261 11
- Novota Roman SK Abak AN-JA-Skal NO 90 87 80 257 12
- Židuliak Róbert SK Bugati Veyron Amarcord NO 75 80 85 240 13
- Lengvarský Peter SK Drago Egidius NO 67 77 86 230 14
- Balún Matúš SK Alexander Malý Lumpík NO 42 88 77 207 15
- Moré Eugen SK El zo Solivarského dvora NO 23 85 87 195 16
- Ďurica Štefan SK Emir Bono Campo NO 2 85 79 166 17
- Tamáši Pavel Ing. SK Hera Nuova Dolce Vita DOB 73 90 14 157 18
- Letenay Karol SK Gas z Ďuricovho dvora NO 16 0 78 94 19
- Masaryk Juraj SK Kinte vom Sickinger Moorwerk NO 84 odst.      
- Dragan Milan SK Zaira Vlady-Sal NO 3 odst.  

 

 

 

 


TOPlist
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok